| L | T | L | T |
Darłówko, ul. Żaglowa | 7:30 | 11:20 | 14:20 | 18:00 |
Darłówko, ul. Zwycięstwa (Posejdon) | 7:32 | 11:22 | 14:22 | 18:02 |
Darłówko, ul. Zwycięstwa (jednostka) | 7:35 | 11:25 | 14:25 | 18:05 |
Darłowo, ul. Bogusława X (PKP) | 7:45 | 11:35 | 14:35 | 18:15 |
Żukowo Morskie | 7:48 | 11:38 | 14:38 | 18:18 |
Bobolin | 7:52 | 11:42 | 14:42 | 18:22 |
Dąbki | 7:56 | 11:46 | 14:46 | 18:26 |
Bukowo Morskie | 8:01 | 11:51 | 14:51 | 18:31 |
Glęźnowo | 8:05 | 11:55 | 14:55 | 18:35 |
Glęźnówko | 8:06 | 11:56 | 14:56 | 18:36 |
Bielkowo | 8:07 | 11:57 | 14:57 | 18:37 |
Iwięcino | 8:11 | 12:01 | 15:01 | 18:41 |
Sucha Koszalińska | 8:15 | 12:05 | 15:05 | 18:45 |
Kleszcze | 8:17 | 12:07 | 15:07 | 18:47 |
Osieki | 8:20 | 12:10 | 15:10 | 18:50 |
Łazy, ul. Mieleńska | 8:25 | 12:15 | 15:15 | 18:55 |
Mielno, ul. Maczka/Saperów | 8:31 | 12:21 | 15:21 | 19:01 |
Mielno, ul. 6 Marca/Morska | 8:34 | 12:24 | 15:24 | 19:04 |
Mielno, ul. 6 Marca/Pogodna | 8:36 | 12:26 | 15:26 | 19:06 |
Mielno, ul. Chrobrego/Mickiewicza | 8:39 | 12:29 | 15:29 | 19:09 |
Mielno, ul. Chrobrego (Urząd) | 8:41 | 12:31 | 15:31 | 19:11 |
Mielenko, ul. Lipowa | 8:46 | 12:36 | 15:36 | 19:16 |
Chłopy, ul. Morska | 8:51 | 12:41 | 15:41 | 19:21 |
Sarbinowo, ul. Młyńska (szkoła) | 8:57 | 12:47 | 15:47 | 19:27 |
Sarbinowo, Pętla | 9:00 | 12:50 | 15:50 | 19:30 |
Gąski, POHZ | 9:13 | 13:03 | 16:03 | 19:43 |
Dobrzyca, OGRODY HORTULUS | 9:30 | 13:20 | 16:20 | 20:00 |
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego | 9:49 | 13:39 | 16:39 | 20:19 |
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (ZS) | 9:52 | 13:42 | 16:42 | 20:22 |
Sianożęty, ul. Lotnicza | 9:56 | 13:46 | 16:46 | 20:26 |
Sianożęty, skrzyżowanie | 9:59 | 13:49 | 16:49 | 20:29 |
Podczele, ul. Na Grobli | 10:05 | 13:55 | 16:55 | 20:35 |
Kołobrzeg, ul. Dworcowa (PKP) | 10:15 | 14:05 | 17:05 | 20:45 |
|
|
| T | L | T | L |
Kołobrzeg, ul. Dworcowa (PKP) | 8:15 | 10:45 | 14:45 | 17:45 |
Podczele, ośrodek | 8:27 | 10:57 | 14:57 | 17:57 |
Sianożęty, skrzyżowanie | 8:33 | 11:03 | 15:03 | 18:03 |
Sianożęty, ul. Lotnicza | 8:36 | 11:06 | 15:06 | 18:06 |
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (ZS) | 8:40 | 11:10 | 15:10 | 18:10 |
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego | 8:43 | 11:13 | 15:13 | 18:13 |
Dobrzyca, OGRODY HORTULUS | 9:00 | 11:30 | 15:30 | 18:30 |
Gąski, POHZ | 9:17 | 11:47 | 15:47 | 18:47 |
Sarbinowo, Pętla | 9:30 | 12:00 | 16:00 | 19:00 |
Sarbinowo, ul. Młyńska (szkoła) | 9:33 | 12:03 | 16:03 | 19:03 |
Chłopy, ul. Morska | 9:39 | 12:09 | 16:09 | 19:09 |
Mielenko, ul. Lipowa | 9:44 | 12:14 | 16:14 | 19:14 |
Mielno, ul. Chrobrego/Kościuszki | 9:49 | 12:19 | 16:19 | 19:19 |
Mielno, ul. Chrobrego (przystań) | 9:51 | 12:21 | 16:21 | 19:21 |
Mielno, ul. 6 Marca (Prądno) | 9:54 | 12:24 | 16:24 | 19:24 |
Mielno, ul. 6 Marca/Broniewskiego | 9:56 | 12:26 | 16:26 | 19:26 |
Mielno, ul. Maczka/Saperów | 9:59 | 12:29 | 16:29 | 19:29 |
Łazy, ul. Morska | 10:05 | 12:35 | 16:35 | 19:35 |
Osieki | 10:10 | 12:40 | 16:40 | 19:40 |
Kleszcze | 10:13 | 12:43 | 16:43 | 19:43 |
Sucha Koszalińska | 10:15 | 12:45 | 16:45 | 19:45 |
Iwięcino | 10:19 | 12:49 | 16:49 | 19:49 |
Bielkowo | 10:23 | 12:53 | 16:53 | 19:53 |
Glęźnówko | 10:24 | 12:54 | 16:54 | 19:54 |
Glęźnowo | 10:25 | 12:55 | 16:55 | 19:55 |
Bukowo Morskie | 10:28 | 12:58 | 16:58 | 19:58 |
Dąbki | 10:32 | 13:02 | 17:02 | 20:02 |
Bobolin | 10:37 | 13:07 | 17:07 | 20:07 |
Żukowo Morskie | 10:41 | 13:11 | 17:11 | 20:11 |
Darłowo, Al. Wojska Polskiego | 10:45 | 13:15 | 17:15 | 20:15 |
Darłówko, ul. Żaglowa | 10:50 | 13:30 | 17:30 | 20:30 |
|